שיפצתם את הבית ואתם רוצים לחגוג את השיפוץ? 5 רעיונות לחגיגות שיעשו לכם את חנוכת הבית

בשעה טובה ומוצלחת סיימתם את השיפוץ של הבית, וכעת הגיע הזמן לחגוג ביחד עם בני המשפחה והחברים באמצעות הפקה של חנוכת בית. אם אתם מתלבטים לגבי רעיונות שיהפכו את חנוכת הבית לאירוע מהנה ואפילו מגבש, בחרנו להציג בפניכם ארבעה רעיונות שאותם ניתן ליישם כבר עכשיו, לטובת הפקה מוצלחת שתכניס אתכם ברגל ימין לבית החדש. אז קדימה, בואו נתחיל!

טקס הפרשת חלה

דרך מצוינת לחגוג את הכניסה לבית החדש ואף לשלב את המסורת היהודית יכולה להתבצע באמצעות טקס הפרשת חלה. טקס כזה מהווה הזדמנות מעולה ליצור ביחד עם החברים הקרובים ובני המשפחה חוויה משותפת ובעלת אלמנט רוחני שמכניס ברכה לבית, כאשר ניתן לקיים את הטקס באופן עצמאי או בליווי מצד רבנית שמגיעה הביתה ומסבירה כיצד לבצע את התהליך צעד אחר צעד, כולל הפעלה הכוללת ריקודים. בסיום הטקס ניתן להעניק לכל אורח את החלה ובהתאם לכך להוביל להפקה חגיגית וגם בעלת אספקט רוחני.

על האש

חגיגת בשרים המתבצעת באמצעות על האש היא דרך מעולה לחגוג את סיום השיפוץ וכניסה לבית החדש. שימו לב כי במידה ואתם מתכננים על האש, רצוי להיכנס כבר עכשיו למדריך המפורט הזה אשר מציג את כל הטיפים לגבי מנגל מושלם. בשביל לשדרג את האווירה מומלץ לקנות מראש גם כלים חד פעמיים מעוצבים וכן להזמין את האורחים לפחות כשעה לפני שמתחילים את המנגל, כל זאת מתוך מטרה לנצל את האירוע לטובת חגיגת בשרים שיכולה להתאים גם למבוגרים וגם לילדים.

 

 

אמן חושים

אטרקציה שהפכה למבוקשת מאוד בשנים האחרונות היא הזמנה של אמן חושים שמגיע אליכם הביתה, לטובת מופע הכולל טכניקות מיוחדות של קריאת מחשבות לצד הפעלה של האורחים באופן שישאיר אותם ואתכם המומים. מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת אך כזו שיכולה בהחלט להפוך את האירוע של חנוכת הבית מעוד אירוע לאירוע בלתי נשכח שישאיר לכם טעם של עוד, כחלק משילוב של אמן חושים מקצועי שמצליח להוביל את הערב ואף לשדרג אותו באופן משמעותי באמצעות עולם מסתורי ומרתק גם בעבור מי שלא מאמין בכך.

סדנת קוקטיילים

אם אתם עתידים להזמין רק קהל מבוגר לחנוכת הבית, אפשר בהחלט להזמין לבית שלכם ברמן מקצועי אשר מעביר סדנה הכוללת הכנה של מגוון רחב של קוקטיילים מיוחדים לצד קוקטיילים קלאסיים. מדובר בפעילות מעולה לחנוכת בית שיכולה גם לסייע לטובת שחרור של האורחים וכן יצירה של אווירה שמחה ומהנה, בחסות של אלכוהול. בשביל להכין את האורחים שלכם מראש, מומלץ להודיע על כך ולהמליץ על נהג תורן או לקחת מונית, מתוך מטרה להימנע מעלייה על הרכב לאחר לילה רווי באלכוהול.

סעודה חגיגית

סעודה חגיגית הכוללת שולחן מעוצב, קייטרינג חלבי או בשרי לצד אלמנטים מיוחדים כמו למשל קישוטי שולחן יאפשרו לכם לארח את האורחים שלכם בסטייל ובהתאם לכך ליצור אירוע ייחודי. כיום ניתן לקבל השראה לעיצוב של שולחנות לקראת סעודה חגיגית. בשביל להתמקד, הכינו לעצמכם מראש לוח השראה עם אלמנטים כמו למשל סידורי פרחים שראיתם ברשת החברתית כמו אינסטגרם, ולאחר מכן לקבוע מראש את התקציב, כחלק מניצול מקסימלי של האירוע לטובת אירוח המתבצע בסטייל.

לסיכום

חנוכת בית זו הזדמנות מעולה להיפגש עם החברים ובני המשפחה ולחגוג את סיום השיפוץ. בשביל להימנע מבזבוז של זמן, נצלו את הרעיונות אותם הצגנו לכם כאן בסקירה, כחלק מהפקה מהנה ומגבשת בדמות חנוכת בית. והכי חשוב – שיהיה בשעה טובה!

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות