גם את זה תוכלו לעשות לבד: המדריך המלא לפוליש ווקס לרכב בשיטת DIY

אם בא לכם שהרכב שלכם ינצנץ כמו יהלום על הכביש, אתם נמצאים במקום הנכון. קבלו את המדריך המלא לפוליש ווקס לרכב בשיטת DIY, כל השלבים עד לרכב המבריק.

איזה ציוד צריך כדי לעשות פוליש ווקס?

על מנת לצאת לדרך אתם צריכים שיהיה לכם את כל הציוד הרלוונטי כדי לעשות פוליש ווקס לרכב. כאן תוכלו לקבל הסבר לביצוע פוליש ווקס לרכב בצורה מפורטת יותר, בינתיים נסביר לכם על הציוד שאתם צריכים. ראשית, הצטיידו בדלי מים, אלא אם כן אתם מבצעים את העבודה בסמוך לנקודת מים שבה יש גם צינור. בנוסף, הצטיידו בשמפו ייעודי לרכבים שישמש אתכם לניקוי הראשוני של הרכב. קחו אתכם גם כמות גדולה של נייר סופג או מטלית לייבוש הרכב, היא נקראת בשפה המקצועית ג'ילדה.

בשלב הבא אתם צריכים להצטייד בפולש ווקס. כיום יש מגוון רחב של מוצרים בשוק, אנחנו ממליצים לכם להצטייד בחומר איכותי ומוכר. חפשו מוצר שנקרא פוליש קריסטל לרכב, זה הפוליש שיבריק לכם את הרכב ויגרום לו להיראות ממש כמו מראה.

איך עושים פוליש ווקס לרכב?

שלב ראשון

לפני שאתם ממהרים לעשות פוליש ווקס לרכב, הוא חייב להיות נקי באופן יסודי הן מבפנים והן מבחוץ. התיזו על הרכב כמות גדול של מים ונקו אותו באמצעות שמפו לרכבים שעליו דיברנו מקודם. השתמשו בספוג רך על מנת להתגבר על הלכלוך הקשה שעל הרכב. חשוב לציין, אל תגרדו לכלוך קשה כמו לשלשלת יונים עם חפצים חדים או בזרם חזק מידי של מים, אתם עלולים לגרום נזק לשכבת הצבע של הרכב.

 

 

שלב שני

כעת אתם צריכים לייבש את הרכב לחלוטין על מנת שהפוליש יהיה אפקטיבי ויחזיק מעמד לאורך זמן. השתמשו בג'ילדה או בנייר סופג וייבשו את הרכב עד טיפת המים האחרונה שיש עליו. יש כאלה שמעדיפים פשוט לעשות סיבובים עם הרכב עד שיתייבש, אנחנו לא ממליצים על זה כי זה משאיר כתמים שפוגעים בפוליש.

שלב שלישי

רק כשהרכב יבש לגמרי אתם יכולים לעבור לשלב העיקרי, שלב מריחת הפוליש. הכלל הוא פשוט, מרחו שכבה דקה ואחידה, לא צריך להשתגע. לאחר שמרחתם שכבה אחת תנו לרכב שלכם להתייבש ותקבלו אותו מבריק ונוצץ כמו שלא ראיתם אותו אף פעם.

למה כדאי לעשות פוליש ווקס לבד?

נפתח בשורה התחתונה, אתם חוסכים כסף. אם אתם פריקים של שטיפת רכבים ופוליש ווקס ואתם עושים את זה לפחות פעמיים בחודש, אין לנו ספק שתוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תעשו את זה לבד. אגב, אם תיקחו את הרכב שלכם לשטיפה שכוללת ווקס, תשלמו ודאי יותר כסף מאשר שטיפה רגילה ולכן החיסכון פה הוא משמעותי.

בנוסף, גם אם תיקחו את הרכב שלכם למכון השטיפה המקצועי ביותר בעיר שלכם, אין לנו ספק שאף אחד לא ישקיע ברכב שלכם כמו שאתם תשקיעו בו. בסופו של דבר מדובר בבייבי שלכם ואנחנו בטוחים שזה יבוא לידי ביטוי בתוצאות המעולות.

כמו כן, פוליש ווקס לרכב הוא אחלה הזדמנות עבורכם על מנת להרוויח קצת זמן עם עצמכם, לנשמה שלכם, לשקט הנפשי. אם יש לכם ילדים זה בכלל מבורך, תוכלו לצרף אותם להפנינג הזה וזה מהנה ומגבש מאד.

לסיכום

במאמר זה למדנו איך עושים פוליש ווקס לרכב לבד. לפני שאתם ממהרים לצאת לדרך, וודאו שיש לכם את כל הציוד שאתם צריכים על מנת להגיע לתוצאות שהן לא פחות ממושלמות.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות