חברות נדלן גדולות הגיע הזמן להתייעל – הכירו את תוכנת ניהול נכסים של תפנית

חברות רבות צומחות בהדרגה, לעתים במהירות ומגיעות להיקף מסוים, אשר מחייב פתרונות ניהול חדשים. זאת, גם ברמה של ניהול אנושי וגם ברמה הטכנית, של תשתיות המחשוב. אם אתם חברת נדל"ן גדולה, ללא ספק דרוש לכם מערך עזרי מחשוב מתאים ויעיל. אבל במה להשתמש? האפשרויות רבות וכך גם הדילמות. אחת ההחלטות המרכזיות, היא מבחינת גישה של שימוש באוסף כלים מתמחים מול בחירה במערכת מרכזית אחת, נוסח ERP. אבל מה אם ניתן היה למצוא מערכת ERP, אשר גם מתמקדת מראש בתחום שלכם? ובכן, מסתבר שיש מערכת כזו!

ERP – עבור ניהול כולל

ראשית, הקדמה קצרה לגבי ERP, כתזכורת למי שלא מכיר מקרוב. Enterprise Resource Planning היא מערכת מחשוב מרכזית, אשר מרכזת למקום אחד, גם מידע עסקי חיוני וגם תהליכי עבודה מרכזיים בעסק. שני אלה הולכים כמובן ביחד. במסגרת מערכת ERP, הם משולבים באופן אינטגרטיבי ונוח. באמצעות תוכנת ניהול נכסים של תפנית, שהיא למעשה מערכת ERP, ניתן לקחת זאת אפילו שלב נוסף וחשוב הלאה. מייד נגיע לכך. ERP כשלעצמו, מספק יתרונות רבים, אשר נובעים מהריכוזיות והאינטגרטיביות. ניתן להשיג באמצעות יישום חכם שלה, התייעלות רוחבית בניהול התהליכים העסקיים, תמונת מצב ברורה ומדויקת יותר של המתרחש בעסק, ניתוח מידע מתקדם ויעיל במיוחד ועוד. רעיון ה-ERP מבוסס על "מודולים", שהם חלקים נפרדים, ממוקדים בתחומי משנה של הפעילות. המודולים עובדים בפני עצמם, אך גם עובדים היטב באופן משולב.

מטריקס – עבור מוצר מקומי איכותי

חטיבת המערכות העסקיות בחברת הטכנולוגיה מטריקס, היא המפתחת של תפנית. החטיבה עוסקת בכך מזה כשני עשורים, כולל הכנסת שיפורים, הרחבות ועדכונים למערכת, ככל שנדרש. תודות לכך, תפנית היא מוצר אשר מותאם באופן מעולה לדרישות ה-ERP של עסקים גדולים בישראל. מטריקס היא חברת טכנולוגיה מהבולטות ביותר בארץ והיא חברה מוערכת ובולטת במיוחד, בתחומים שבהם היא מתמחה.

תפנית – להתמקד במגזר שלכם

כעת הגענו לחלק המעניין ביותר – מה מציעה תפנית, בשונה מפתרונות אחרים? ובכן, מדובר בחבילת ERP אשר מותאמת מראש לשורת מגזרים עסקיים ובכך חוסכת עבור משתמשי המערכת את הצורך בהשקעה בהתאמה עצמית. בכל תחום התמחות כזה תפנית מספקת פתרון ייחודי, שהוא הבסט אאוף בריד בתחומו. תפנית נותנת מענה למגזר הגופים שעוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, אך גם למגזרים הבאים: יבואני רכב, ליסינג והשכרה, אשראי חוץ בנקאי, קמעונאות, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, מרכזים רפואיים, מרכזים לוגיסטיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), בתי דיור מוגן וכן חברות שירותים.

 

 

מודולים בולטים

מבחינת תפנית אשר מותאמת עבור חברות נדל"ן, תפנית כוללת בין השאר את המודולים הבאים:

  • ניהול מכירות – זהו מודול אשר מאפשר ניהול מחירונים וניהול של היסטוריית השינויים במחירונים, ניהול האינטראקציה עם לקוחות שמתעניינים בשירותיכם, ניהול פעילויות הרכישה, החוזים והעמלות.
  • ניהול ערבויות – מערכת תפנית מסייעת לכם גם בפעילויות של ניהול ערבויות, כולל ערבות בנקאית, בדק או שטר חוב. תוכלו לבצע פעולות כהארכת ערבויות, ביטול ערבויות, קישור ערבויות לחוזים ועוד.
  • ניהול פרויקטים – היכולת לנהל פרויקטי נדל"ן יזמיים ולנהל פרויקטי בניה שונים. זאת, כולל ניהול תכנון הפרויקט, ניהול המכרזים השונים, ניהול הנדסי, ניהול חוזים והתחשבנויות.
  • ניהול שירות ואחזקה – מודול לניהול המידע וניהול התהליכים השונים בנושא שירות הלקוחות, אחזקה מונעת למבנים והסכמי שירות. ניהול במרוכז של קריאות שירות ושל טכנאים וקבלת דיווחים מהשטח מטכנאים, באמצעות אפליקציה.

לסיכום

להתייעל כדאי תמיד ואם אתם לא מכירים את תפנית, זה הוא בהחלט כיוון התייעלות שכדאי לחברות נדלן גדולות לבדוק.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות