באפס מאמץ: כך תעצבו את הסלון שלכם בסטייל ומבלי לקרוע את הכיס

עולם עשה זאת בעצמך הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כמו גם בישראל. למעשה, מדובר בשיטה אשר מאפשרת לכם לעצב כל חדר בבית כולל הסלון ברמה גבוהה אבל עם שימת דגש על התאמה למסגרת התקציב, כאשר במסגרת הזו ניתן לחסוך בין מאות ועד אלפי שקלים. כיצד תוכלו לעצב את הסלון שלכם באפס מאמץ אבל במקסימום תוצאה? להלן מספר דגשים שיכולים לסייע לכם בדרך להגשמת החלום.

רכישה של כיסוי ספה

במקום לבצע רכישה של ספה חדשה ויוקרתית בעלות שיכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, אפשר ואף רצוי להפיח חיים חדשים בספה הקיימת באמצעות רכישה של כיסוי ספה אלסטי. להזמין כיסוי לספה שלכם מהווה הזדמנות מעולה לעצב אותה מחדש ואף להתאים אותה לעיצוב המחודש של הסלון, כאשר דרך אתר jesta ניתן לבצע המזנה של כיסוי במגוון צבעים וסגנונות, כולל התאמה מדויקת למידות של הספה, בעלות כספית נוחה. מדובר בהזדמנות מעולה להוביל לעיצוב חדשני ומרענן, באפס מאמץ ובמקסימום תוצאה מבחינת הנראות.

התקנה של גופי תאורה

בתהליך של עיצוב הסלון צריך לקחת בחשבון לא רק את פריטי הריהוט, אלא גם התאורה. זה הזמן להחליף את התאורה הישנה ולבחור בגופי תאורה אשר משתלבים בצורה מושלמת עם הגודל של החלל, כמו גם כאלו אשר דרכם ניתן להאיר אזורים שונים, כמו למשל אזור אירוח ורביצה, פינת אוכל, פינת עבודה ועוד. במדריך הזה תוכלו למצוא טיפים לבחירה של גופי תאורה מעוצבים, כחלק מעיצוב מוצלח של סלון.

מדפים מקושטים

על מנת ליצור עיצוב מוצלח וחסכוני, אפשר ואף רצוי לתלות בעצמכם מדפים העשויים מעץ או מתכת ולשלב פריטי דקורטיביים כמו למשל תמונות משפחתיות  לצד פריטי אקססוריז אשר מתכתבים עם העיצוב הכללי של הסלון.  מדובר בהזמנות מעולה להוביל ליצירה של עיצוב מוצלח ומושקע באפס מאמץ, כאשר כאן תוכלו למצוא עוד רעיונות קלילים לריענון של הסלון, באמצעות מספר צעדים פשוטים כמו למשל התקנה של מדפים ועיצוב שלהם.

 

 

חידוש ריהוט

במקום לזרוק את הריהוט הקיים כמו למשל שולחן הסלון, אפשר לנצל את המדריכים הרבים ברחבי הרשת לטובת חידוש וריענון המתבצע באמצעות כלי עבודה וכן צביעה מחודשת. מדובר בהזדמנות מעולה גם לחסוך כסף אבל גם ליצור מענה אקולוגי המבוסס על  חידוש של ריהוט קיים, ובהתאם כך יצירה של עיצוב אשר משלב בין חדש לישן באופן אלגנטי ויפה לעין.

הדבקה של טפט

הדבקה של טפט על קיר מרכזי כמו למשל הקיר שעליו מותקנת הטלוויזיה או מאחורי הספה מהווה דרך מצוינת ליצור מוקד עניין חזותי, במינימום מאמץ ועם השקעה מינורית מבחינת הכסף. כל אחד ואחת יכולים להדביק בעצמם טפט מעוצב אשר מתכתב עם העיצוב הכללי של הבית, כאשר שימו לב כי יש מגוון רחב של אפשרויות ועל כן רצוי לקבל השראה ברשתות החברתיות, מתוך מטרה לדייק את הבחירה, ובכך להתאים גם את הטפט לסגנון העיצוב הנבחר של הסלון המחודש שזוכה לזריקת צבע משמעותית בזכות טפט.

לסיכום

החלטה לגבי עיצוב מחדש של הסלון איננה מחייבת השקעה כספית ענקית, אלא אפשר ואף רצוי לנצל את הטכניקה של DIY לטובת חיסכון כספי משמעותי. זה הזמן ליישם את הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, ובכך להוביל לעיצוב מוצלח אשר משרת את הצרכים הנדרשים ואת הטעם האסתטי, לאורך זמן ובהוצאה כספית מינימלית ביותר.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות