טכנולוגיה מתקדמת גם במטבח: האם כדאי לרכוש מקרר חכם?

עולם טכנולוגי מתקדם גורם לנו לשכלל את העבודה שלנו במטבח. כיריים חכמות ובטיחותיות אשר פועלות כשצריך וכבות כאשר לא צריך, ובכך מספקות בטיחות במטבח, מיקרוגל מהיר שמשלב בתוכו גם תנור אפייה, דלתות של ארונות שנטרקות בשקט, ושאר מוצרים – הופכים את המטבח למקום הרבה יותר דינמי, יעיל ואטרקטיבי.

אחד ממכשירי החשמל החשובים שיש במטבח הוא מקרר. כיום יש היצע של מקררים חכמים במיוחד שיכולים להפוך את ההתנהלות להרבה יותר קלה, יעילה, אטרקטיבית ואפילו חסכונית.

אבל מה צריך לדעת על מקרר חכם?

מקרר כזה מכיל אלמנטים שהופכים אותו לאטרקטיבי. מדובר על מקרר שבחזיתו ישנו לוח דיגיטאלי המבצע מגוון רחב של פעולות. הלוח מציע מידע חיוני כמו מד טמפרטורה, תצוגה חכמה של מוצרים ומצרכים שיש במקרר או שחסרים, הוא מאפשר התאמה של רמת הקירור בהתאם למוצרים שנמצאים בתוכו, ואף מספק אפליקציה חכמה למעקב אחרי מצרכים קיימים וחסרים.

תצוגה זאת אשר הופכת את המקרר לחכם, מציעה בין היתר מידע אודות מזג האוויר, כוללת לוח שנה, לוח להרכבת רשימת קניות, שיקוף תצוגת טלוויזיה ואפילו שימוש בסמארטפון באמצעות התצוגה. מקררים חכמים יספקו חסכון באנרגיה ברמה הטובה ביותר, כמו גם צפצוף אזהרה כאשר הדלתות פתוחות ואת כל הפונקציות של מקררים מתקדמים.

טכנולוגיה מתקדמת גם במטבח: האם כדאי לרכוש מקרר חכם?

תכנון חכם באמצעות זיהוי פריטים ושמירה על תזונה נכונה

אחת הסיבות בגינן אנשים בוחרים מקרר חכם היא הצורך לחיות חיים חסכוניים ובריאים. תכנון של המקרר בהתאם לדיאטה או לתזונה בריאה, יספק תזכורות לגבי מוצרי דיאטה ומאכלים שיש לקנות הנמצאים בתפריט, בתוספת תזכורות לגבי חוסרים.

אבל האם זה באמת כדאי?

בכול הנוגע למקררים, הרצון הבסיסי שלנו כבני אדם הוא אחסון מזון שישמר לאורך זמן במקרר ויהיה זמין לנו בנוחות – מה שקורה במרבית המקררים שאפשר לקנות – גם באלה שאינם נחשבים "חכמים". ובכול זאת, מי שרוצה להתקדם, לחסוך בפעולות של חיפוש אחר פריטים ולנהל ביעילות את המטבח: יוכל להנות מתכונות ייחודיות שיש במקרר חכם.

לסיכום, אם אתם רוצים שהמטבח שלכם יהיה ידידותי ונוח, אם אתם רוצים שמוצרים יישארו טריים, ואם בא לכם לשלוף ביעילות פרודוקטים מבלי לחפש ולנבור במקרר תוך חיסכון בחשמל ואנרגיה – כדאי לבחור מקרר חכם.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות