האתר שלכם באוויר, ועכשיו אתם צריכים שגוגל יכיר אתכם. איך עושים את זה ואיך זה קשור לבניית קישורים?

אם יש לכם אתר בתחום העיצוב ואתם רוצים שגוגל יכיר אתכם, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. מה זה בניית קישורים ואיך זה יתרום לעסק שלכם? כל התשובות לפניכם.

מה זה בניית קישורים?

בניית קישורים היא אסטרטגיה מוכרת בתחום עולם הקידום המתייחסת לרכישת קישורים רלוונטיים לאתר האינטרנט שלך. רוב משווקי האינטרנט משתמשים בטכניקה זו כדי לשפר את דירוג האתר שלהם במנועי החיפוש. בנוסף, בניית קישורים יכולה לעזור למנוע מהאתר שלך ענישה על ידי מנועי החיפוש. בעיקרו של דבר, יש הרבה ז'רגון טכני הקשור לבניית קישורים; בעיקרון, אתה צריך לדעת איך לעשות את זה נכון כדי למקסם את האפקטיביות של המאמצים שלך.

למה צריך את זה בכלל?

ראשית, אתה צריך להבין מה זה בניית קישורים – בעצם זה תהליך של רכישת קישורים רלוונטיים לאתר שלך. קישורים אלה עוזרים לאתר שלך להרוויח יותר תנועה וניתן להשתמש בהם בשילוב עם אסטרטגיות שיווק אחרות באינטרנט. בנוסף, בניית קישורים יכולה לעזור למנוע את ענישת האתר שלך על ידי מנועי החיפוש כי הם יבינו שמדובר באתר רציני שיש לו הרבה ממליצים מבחוץ. כן, כל קישור שנכנס אליכם מאתר אחר מהווה מבחינתכם כהמלצה עליכם וזה מאד חשוב.

 

 

איך עושים את זה בפועל?

בניית קישורים נעשית לרוב באמצעות שליחת אימיילים למנהלי אתרים עם שורת נושא הכוללת את המילה 'קישורים או בניית קישורים'. אסטרטגיה זו הוכיחה את עצמה כמוצלחת בהשגת קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים אחרים. קישורים נכנסים חיוניים לדירוג אתרים מכיוון שהם מעידים על סמכותם של אתרים בתחומם. מנועי חיפוש משתמשים בקישורים נכנסים כאשר הם קובעים אילו אתרים סמכותיים יותר ולכן ניתן לסמוך עליהם יותר כאשר משלבים תוכן אינטרנט חדש במסדי הנתונים שלהם. לכן, פיתוח תיק קישורים נכנסים באיכות גבוהה חיוני להשגת דירוג גבוה בתוצאות החיפוש.

למה זה חשוב?

מנועי חיפוש "מענישים" אתרים שיש בהם הרבה תוכן לא רלוונטי. לכן, בוני קישורים תמיד כוללים קריאה לפעולה בעת שליחת בניית קישורים חדשים. כך מנהלי אתרים יודעים שהם מקבלים בניית קישורים איכותית אם הם בוחרים להשתתף. בנוסף, אתה יכול למצוא פורומים רלוונטיים לעיצוב אתרים שדרכם אתה יכול לפרסם שיחות לקישורים לאתרים – זה נקרא פרסום שרשורים או בלוגים בפורום. ברגע שיש לך את פרטי הקשר עבור בוני קישורים פוטנציאליים, שלח להם דוא"ל עם שורת נושא הכוללת את המילים 'אנחנו בונים את תיק הקישורים שלנו' או משהו דומה.

בניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה חיונית למקסום האתר דירוג בתוצאות החיפוש. עם זאת, משווקי אינטרנט רבים נכשלים במשימה זו עקב חוסר ידע טכני בנוגע לבניית קישורים. במקום זאת, הם שולחים אימיילים המוניים ללא כל קריאה לפעולה או נושאים רלוונטיים מסודרים למשתתפים באימייל. לכן, חשוב להבין את הפרטים הקטנים של ביצוע מוצלח של בניית קישורים לפני שתנסה את האסטרטגיה הזו בעצמך. זה גם חיוני לעקוב אחר השלבים הבאים כאשר מנסים לבנות קישורים: מקד לפורומים רלוונטיים ואתרי מדיה חברתית כאשר מחפשים בוני קישורים נכנסים; כלול קריאה לפעולה בעת יצירת קשר עם מנהלי אתרים פוטנציאליים; וכלול שורת נושא משכנעת כאשר אתה מכריז על מאמצי בניית הקישורים שלך.

לסיכום,

אם יש לכם אתר אינטרנט חדש בתחום העיצוב ואתם רוצים שגוגל יכיר אתכם על מנת שתופיעו בתוצאות החיפוש הטובות ביותר, אתם צריכים להשקיע ברכישה של קישורים חיצוניים.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות