מוסיפים אור: הכירו את תאורת yeelight לבית חכם

תאורה ביתית היא כבר מזמן לא רק נורות להט פשוטות, מחוברות לבית מנורה. הנורות התקדמו בעשרות השנים האחרונות בהתמדה, במיוחד לאחרונה על רקע מגמת הבית החכם. הן מרחיבות מאוד את האפשרויות הקלאסיות ומשתלבות באופן מצוין, בתסריטים שונים של הפעלה אוטומטית ומרחוק, של מכשירי החשמל בבית. מוצרי חברת Yeelight מדגימים זאת היטב. מה חברה זו מציעה? וכיצד מוצריה משתלבים בנושא הבית החכם? זוהי סקירה קצרה.

קשת מוצרי תאורה מתקדמים

Yeelight היא חברה שמציעה מוצרי תאורה מתקדמים, אשר ניתנים לשליטה מרחוק ולשילוב במערכות בית חכם. מערכות אלה, שולטות במרוכז בהתקני חשמל שונים בבתים ובעסקים, כאשר תאורה היא כמובן אחד האלמנטים החשמליים הבולטים והחשובים ביותר בסביבה כזו. לשליטה מרכזית מסוג זה בתאורה יש מגוון השלכות שימושיות וחשובות, כולל לנוחות השימוש בדירה, עיצוב ואסתטיקה, אבטחה ואפילו לשומרי שבת. כל מוצרי חברת yeelight מסוגלים להתחבר ישירות לרשת אלחוטית ולעבוד מול אפליקציות ניהול מתאימות. זאת, כולל אפליקציה של החברה עצמה וכן סייען גוגל, אלכסה של חברת אמזון והומקיט של חברת אפל. פירוש הדבר כמובן, שניתן לשלוט על תאורה כזו גם באופן קולי. אופני השליטה תלויים באפליקציה עצמה ומה שתעשו איתם, כבר תלוי בכם. האפשרויות רחבות מאוד, אך הכול מתחיל מהתכונות הבסיסיות שמציעים גופי התאורה המתקדמים. תוכלו למצוא מוצרים אלה אצל קבוצת Ronlight ולפניכם כמה דוגמאות בולטות שלהם:

לא סתם נורה

במרכז תחום התאורה, עומדת מאז ומתמיד הנורה. לאן מוצרים בסיסיים אלה התקדמו? Filament bulb YLDP12YL היא נורת להט מסוג LED. עד כאן, זה אולי לא נשמע מיוחד, אך מדובר בנורה שמציעה הרבה יותר מהרגיל. אם הזכרנו את הבית החכם, אז במסגרת אפשרויות השליטה שהיא מאפשרת, ניתן לעמעם נורה זו בדרגות של 5% עד 100%. ניתן כמובן גם להדליק או לכבות את הנורה, על פי לוחות זמנים מבוקשים. Filament bulb YLDP12YL מספקת אור לבן חם. היא מעוצבת במראה עתיק, באופן אשר משלב את היכולות המודרניות באופן מושלם, עם העיצוב הקלאסי.

 

 

נורה תלויה משוכללת

אפשרות נוספת מחברה זו מציגה Crystal Pendant Light YLDL01YL, שהיא מנורה תלויה. המוצר בנוי מתאורה ראשית אשר מכוונת כלפי מטה ומתאורה אחורית אשר מקרינה כלפי מעלה. פורמט משולב זה, מספק תאורה אשר מציפה אזור רחב במיוחד ולכן מתאימה גם לחללים גדולים יותר. מלבד אפשרויות השליטה המתקדמות אשר הזכרנו לגבי כל מוצרי Yeelight, מוצר זה מאפשר גם גיוון רב באופי האור שמופק. יש מגוון אפשרויות צבעי רקע לבחור מהם, מצב מיוחד של צבע לאווירה, בעל 16 מיליון אפשרויות RGB, אפשרויות של עמעום והתאמת טמפרטורת הצבע וכן נאמנות צבע גבוהה של Ra 95.

וגם פס תאורה משוכלל

שתי אלה אפשרויות קלאסיות כמובן בעולם התאורה – מנורה וגוף תאורה תלוי. משלים אותן פס-סטריפ התאורה Yeelight Plus 1S. פס התאורה צבעוני והוא מגיע באורך 2 מטר, עם אפשרות להרחבה לאורך של עד 10 מטר. באמצעות פורמט השרשרת ואפשרות ההארכה, ניתן גם ליצור צורות שונות מפס התאורה. מבחינת יכולות שליטה, מעבר ליכולות הרגילות שהזכרנו, ניתן לשלוט באופן משותף על כמה פסי תאורה נפרדים. ואיך האור שמתקבל? מוצר זה תומך ב-16 מיליון צבעים! עוצמת וצבע התאורה נשלטים בקלות. זאת, בשילוב הפורמט המיוחד והקסום של פס תאורה, מאפשרים ליצור בחלל החדר במהירות, כל אווירה שתרצו.

לסיכום

אם אתם מתעניינים בעולם הבית החכם או בכלל בתאורה חדשה עבורכם, כדאי ומומלץ להכיר את מוצרי Yeelight.

מאמרים

מעצבים את הבית בזול

נגישות